top of page

BİR İNSANIN HAYATINA ŞİFA OL!

İnsan insana emanettir düsturundan yola çıkarak yardıma muhtaç her insanı emanet bilmenin sorumluluğunu sizlerle birlikte üstleniyoruz.

Tebessümün, şefkat, merhamet ve muhabbetin iyileştirici gücüne inanarak ruhsal ve manevi hastalıklara desteklerinizle şifa olmak arzusundayız.

Bu kapsamda beslenme, sağlık ve eğitim alanlarındaki faaliyetlerin yanı sıra psikolojik, sosyal ve kültürel alanlarda da kanayan yaralarımıza şifa olmayı hedefliyoruz.

İhtiyaç duyan bireylerin ruh sağlığı desteğine ulaşmasını kolaylaştırmak ve ruhsal tam iyilik haline ulaşmalarını desteklemek Şifa Ol Derneği olarak öncelikli alanlarımız arasındadır. 

Ayrıca kermes organizasyonları, okuma atölyeleri, bilimsel toplantılar, paneller ve konferanslar ile hayatın her alanında bir araya gelmenin ve hemhâl olmanın gayreti içerisindeyiz. Nitekim hâl sâridir ve sirâyet eder ve ancak birlikte iyi olabilirsek birey olarak iyi kalabiliriz.

Sosyal ve kültürel alanlardaki projelerimize bağışlarınızla destek olabilir ve katılım göstererek başta kendiniz olmak üzere bir insanın hayatına şifa olabilirsiniz.

Bir insanın hayatına şifa ol!

Yoksul Çocuklar Gülüyor
bottom of page